Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.sici-stroje-brother.cz/www/database.class.php on line 30
Záruka na šicí stroje Brother


Záruka šicích strojů Brother

Záruka na šicí stroje, vyšívací stroje, overlocky, coverlocky Brother je nyní 3 letá. Záruka nemá žádná omezení v registracích, meziservisech či jiných úkonech, které by uživatele omezovaly. Značka Brother si tuto nadstandardní záruku může dovolit, protože proces výroby ovlivňuje již od prvopočátečních návrhů, výrobu, až kontrolu výstupu výroby. Přes své mnohaleté zkušenosti sami výrobci značky Brother uvádějí procento poruch v promilích a mizivých číslech.

3 letá záruka

S mizivým počtem reklamací výrobce šicí techniky Brother přistoupil k rozšíření záruky na 3 roky, aby dal spotřebitelům ještě více najevo, jak si jich váží a jak jsou jeho stroje kvalitní a spolehlivé.

Kontrola výroby

Všichni světoví výrobci přesouvají výrobu do různých destinací s levnou pracovní silou, aby cena koncového výrobku byla co nejmenší, Brother má v těchto výrobních závodech vlastní inženýry a vývojová a testovací centra. Velmi jim záleží na výsledné kvalitě a provedení. U značky Brother se vám nemůže stát co u ostatních značek, kde neprobíhá vlastní vývoj a implementace zkušeností.

Praktické zkušenosti

Šicí technika je jedna z nejrozšířenějších po celém světě. Vývojové centrum Brother pravidelně od prodejců zpracovává podněty se zkušnostmi od svých zákazníků a podle nich pokračuje ve vývoji nových modelů. Za svou dlouhou historii jsou stroje Brother velmi dobře přizpůsobeny uživatelských potřebám a díky tomu se i stroje nekazí.

Garance náhradních dílů

Jen dobří výrobci drží náhradní díly nebo zajišťují jejich kontinuitu s novými modely. Brother tak činí a dostupnost příslušenství a náhradních dílu je stále velmi dobrá.