Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.sici-stroje-brother.cz/www/database.class.php on line 30
Navlékáčky pro šicí stroje Brother


Jedinečné navlékáčky horní nitě

Brother jako jediný výrobce díky svým dlouholetým zkušenostem a naslouchání koncovým zákazníkům nabízí 3 druhy navlékáčků a má je velmi dobře vypracované, tak aby klientovi co nejvíce usnadnili navlékání horní nitě do jehly. Poďme si je představit.

Navlékací smyčkovač

jedná se o základní druh navlékáčku horní nitě, kde stáhnete navlékáček dolů a excentrickým mechanismem přejde navlékáček k jehle. Držením tohoto navlékáčku na nejnižší pozici a protažením nitě kolem dojde k přípravě a při puštění je nit vtažena do ouška, čímž dojde k navlečení. Tento navlékáček naleznete u levnějších modelů Brother a také u jiných výrobců (v upraveném provedení).

Jednoduchý navlékáček horní nitě

K navlékání je potřeba trochu zručnosti a citu v rukou. Někomu se to podaří napoprvé, někdy je potřeba vícero pokusů. Pro ruční stahování navlékáčku se občas zobáček procházející očkem ohne a navlékáček přestane navlékat.

Mechanický navlékáček

tento velmi dobře vypracovaný navlékáček nesmírně ulehčuje práci. Nit se kolem něj provleče do drážky a zmáčkne páčka na boku stroje. Navlékáček nit sebere, správně umístí a provleče jehlu. Jeho propracovanost usnadňuje celkovou práci natoli, že nemusíte jednou rukou přidržovat navlékáček (jak je tomu u předchozí verze - navlékacího smyčkovače), ale vše udělá navlékáček za vás. Zkráceně protáhnete nit a zmáčknete navlékáček. Vše hotovo!

Mechanický navlékáček

Tento navlékáček naleznete pouze u šicích strojů Brother střední kategorie. Najdete jej u Brother NV 30 a vyšších modelů.

Elektronický navlékáček

nezáleží jestli máte jehlu nahoře nebo dole, nezáleží jak často musíte navlékat a zdali na to vidíte. Protáhnete nit a zmáčknete navlékáček. Ten upraví polohu jehly, protáhne a nit je připravena k šití. Neskutečně jednoduché, neskutečně dokonalé. Léta potřeb a přání zákazníku je vyslyšeno. Takto fantastické navlékáčky horní jehly naleznete pouze u strojů Brother.

Elektronický navlékáček

Tímto skvělým navlékáčkem jsou vybaveny drahé modely a modely profesionální třídy, jako je například NV 1500 a vyšší modely.